Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 58 από 58 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (1η φάση)ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή17/09/2316:301-3
2.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (2η φάση)ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/09/2316:301-4
3.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή01/10/2317:002-0
4.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.)ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη11/10/2316:307-0
5.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγ.)ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη18/10/2316:301-3
6.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή22/10/2316:003-2
7.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή29/10/2315:002-0
8.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ PLAY PARKΣάββατο04/11/2311:003-1
9.Κ15 (1η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο04/11/2311:303-1
10.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο04/11/2315:003-1
11.Κ17 (1η αγ.)ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή05/11/2312:001-0
12.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.)ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο11/11/2315:003-0
13.Κ15 (2η αγ.)ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή12/11/2310:005-2
14.Κ15 (3η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο18/11/2311:002-7
15.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο18/11/2315:001-1
16.Κ17 (3η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή19/11/2310:002-2
17.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΓΗΠΕΔΟ PLAY PARKΚυριακή19/11/2312:002-3
18.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΓΗΠΕΔΟ PLAY PARKΣάββατο02/12/2311:006-0
19.Κ15 (5η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή03/12/2311:000-5
20.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή03/12/2315:002-1
21.Κ17 (5η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤρίτη05/12/2320:154-1
22.Κ17 (6η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο09/12/2312:000-1
23.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή10/12/2310:301-4
24.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή10/12/2315:000-1
25.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.)Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/12/2315:001-0
26.Κ15 (7η αγ.)Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο16/12/2317:303-0 α.α.
27.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΛΥΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣΚυριακή17/12/2312:002-4
28.3ος Όμιλος Κυπέλλου 3ης Φάσης (2η αγ.)ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη03/01/2415:001-0
29.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή07/01/2415:000-1
30.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/01/2415:000-2
31.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣDALUZΣάββατο20/01/2412:001-4
32.Κ15 (8η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή21/01/2410:000-2
33.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή21/01/2415:000-0
34.Κ17 (8η αγ.)ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Τρίτη23/01/2418:304-1
35.Κ15 (9η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο27/01/2411:001-4
36.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.)ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή28/01/2415:002-1
37.Κ17 (9η αγ.)Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Πέμπτη01/02/2420:301-3
38.Κ15 (10η αγ.)ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο03/02/2411:304-0
39.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ>Κυριακή04/02/2412:001-1
40.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή04/02/2415:000-3
41.Κ17 (4η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο10/02/2410:00Αναβλήθηκε
42.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή11/02/2415:001-4
43.3ος Όμιλος Κυπέλλου 3ης Φάσης (3η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη14/02/2415:301-3
44.Κ17 (11η αγ.)ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο17/02/2411:301-3
45.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγ.)Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή18/02/2415:001-1
46.Κ15 (11η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤρίτη20/02/2416:150-5
47.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή03/03/2415:301-3
48.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγ.)ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/03/2415:301-3
49.Κ15 (6η αγ.)ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή10/03/2412:003-1
50.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο16/03/2415:303-2
51.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγ.)ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο23/03/2416:002-2
52.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο30/03/2413:450-3 α.α.
53.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγ.)ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο30/03/2416:000-3
54.Κ15 (12η αγ.)ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή31/03/2414:005-0
55.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΓΗΠΕΔΟ PLAY PARKΣάββατο06/04/2412:002-2
56.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή07/04/2416:300-0
57.Κ17 (13η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤρίτη09/04/2416:001-1
58.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (27η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤετάρτη10/04/2417:301-4
59.Κ17 (14η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο13/04/2410:001-0
60.Κ15 (14η αγ.)ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή14/04/2410:009-1
61.Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ PLAY PARKΚυριακή14/04/2410:308-6
62.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (28η αγ.)Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή14/04/2417:001-1
63.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (29η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΠέμπτη18/04/2416:302-0
64.Κ15 (15η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο20/04/2412:303-0
65.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/04/2417:00
66.Κ17 (15η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤρίτη23/04/2418:00
67.Κ15 (16η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
68.Κ15 (17η αγ.)ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
69.Κ15 (18η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
70.Κ17 (10η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Αναβλήθηκε
71.Κ17 (16η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
72.Κ17 (18η αγ.)ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
73.Κ17 (19η αγ.)Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
74.Κ17 (20η αγ.)ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ