Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο30/09/2314:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο30/09/2316:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο30/09/2316:30ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΛΛΑ Η.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/09/2316:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-0
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή01/10/2315:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΤΣΑΛΛΑ Η.1-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή01/10/2316:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.1-3
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή01/10/2317:15ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΛΛΑ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/10/2316:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.0-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο21/10/2316:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.1-0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο21/10/2316:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΛΛΑ Η., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο.0-1
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο21/10/2316:00HABILAJ A., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο21/10/2316:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-4
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/10/2312:00ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΤΣΑΛΛΑ Η.0-5
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή22/10/2316:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., HABILAJ A.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο28/10/2316:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.2-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο28/10/2316:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΛΛΑ Η.1-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο28/10/2316:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.1-0
ΒΥΖΑΣ Β - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή29/10/2311:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., HABILAJ A.0-0
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή29/10/2314:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή29/10/2315:00HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή29/10/2315:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΤΣΑΛΛΑ Η.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο04/11/2315:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.1-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο04/11/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.1-4
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο04/11/2315:00ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., HABILAJ A., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/11/2316:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.0-1
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/11/2315:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.0-2
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή05/11/2315:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., HABILAJ A., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.3-1
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή05/11/2315:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ Β - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο11/11/2312:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β., ΤΣΑΛΛΑ Η.1-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο11/11/2315:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/11/2315:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΔΡΑΚΟΣ Χ.2-2
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο11/11/2315:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΤΣΑΛΛΑ Η., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.2-3
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/11/2311:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.1-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή12/11/2315:00ΝΑΚΟΣ Π., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.4-1
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή12/11/2315:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Σ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/11/2315:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-2
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο18/11/2315:30ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΤΣΑΛΛΑ Η., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή19/11/2311:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.0-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή19/11/2311:45ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.1-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή19/11/2313:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.0-3
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή19/11/2315:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.0-3
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΒΥΖΑΣ ΒΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή19/11/2315:15ΝΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο25/11/2315:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.5-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο25/11/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΡΑΚΟΣ Χ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/11/2315:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο.4-2
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/11/2311:30ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-5
ΒΥΖΑΣ Β - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή26/11/2312:00ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-3
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή26/11/2312:00ΜΕΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.0-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΚυριακή26/11/2315:00ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΑΜΑΪ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.2-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/12/2315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.1-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο02/12/2315:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΛΑ Η., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.3-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο02/12/2315:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.2-4
ΒΥΖΑΣ Β - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο02/12/2315:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΔΡΑΚΟΣ Χ.1-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή03/12/2311:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΤΣΑΛΛΑ Η., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ.1-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/12/2315:00ΝΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α., ΚΑΜΑΪ Α.1-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή03/12/2315:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/12/2315:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.2-0
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/12/2315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο09/12/2315:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.1-0
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο09/12/2315:30ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.3-0
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή10/12/2311:30ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.3-1
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή10/12/2312:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-3
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/12/2316:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β., ΤΣΑΛΛΑ Η.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/12/2315:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α., ΔΡΑΚΟΣ Χ.2-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/12/2315:30ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή17/12/2311:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή17/12/2311:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΤΣΑΛΛΑ Η.1-2
ΒΥΖΑΣ Β - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή17/12/2312:00ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή17/12/2315:00ΝΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.2-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο23/12/2315:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΔΡΑΚΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.2-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο06/01/2415:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.3-2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο06/01/2415:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-2
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή07/01/2411:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-4
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή07/01/2412:00ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΑΪ Α., ΔΡΑΚΟΣ Χ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/01/2415:00ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή07/01/2415:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΑΜΑΪ Α.1-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή17/03/2415:30ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο13/01/2415:00ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο., ΔΡΑΚΟΣ Χ.2-3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/01/2415:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΛΑ Η., ΚΑΜΑΪ Α.4-0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο13/01/2415:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ.0-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο13/01/2415:30ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.5-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο13/01/2416:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β.0-5
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/01/2411:00ΝΑΚΟΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.1-5
ΒΥΖΑΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή14/01/2415:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.3-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο20/01/2415:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/2415:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.0-4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/01/2415:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β., ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.Αναβλήθηκε
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο20/01/2415:00ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή21/01/2411:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.1-4
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή21/01/2411:00ΝΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.0-2
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή21/01/2415:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ Β - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο27/01/2415:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.4-0
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/01/2415:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.4-1
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο27/01/2415:00ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.2-0
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο27/01/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.5-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/01/2411:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.2-2
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή28/01/2412:00ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β., ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.2-6
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΚυριακή28/01/2415:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΑΜΑΪ Α., ΔΡΑΚΟΣ Χ.1-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ Β - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο03/02/2415:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.2-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο03/02/2415:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β.2-4
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή04/02/2411:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΛΛΑ Η.5-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή04/02/2411:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.1-4
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή04/02/2411:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.3-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή04/02/2415:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/02/2415:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο10/02/2415:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.2-0
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο10/02/2416:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΔΡΑΚΟΣ Χ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.4-3
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο10/02/2417:30ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.2-1
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΒΥΖΑΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή11/02/2411:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.1-3
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή11/02/2411:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/02/2411:00ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΤΣΑΛΛΑ Η.0-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή11/02/2418:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.6-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ Β - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο17/02/2415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.0-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/02/2415:30ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.3-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/02/2411:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή18/02/2412:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.6-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/02/2415:00ΝΑΚΟΣ Π., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.1-2
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/02/2415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.5-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή18/02/2415:45ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο02/03/2415:30ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΔΡΑΚΟΣ Χ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/03/2415:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.3-1
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/03/2411:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.1-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή03/03/2411:00ΝΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.2-5
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή03/03/2411:00ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΡΑΚΟΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.0-1
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή03/03/2415:30ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΒΥΖΑΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/03/2418:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.1-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο09/03/2415:00ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο09/03/2415:30ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/03/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.2-1
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο09/03/2415:30ΣΑΦΟΥΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.3-1
ΒΥΖΑΣ Β - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο09/03/2416:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Σ.4-1
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή10/03/2413:30ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.1-3
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή10/03/2415:30ΝΑΚΟΣ Π., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π.2-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο23/03/2417:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΔΡΑΚΟΣ Χ.0-5
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή24/03/2411:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/03/2412:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.6-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή24/03/2412:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-4
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/03/2412:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.1-2
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή24/03/2416:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.4-5
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή24/03/2416:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α., ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.2-6


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο30/03/2416:30ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΡΑΚΟΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ ΒΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο30/03/2416:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.4-0
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο30/03/2418:30ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.4-2
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή31/03/2411:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/03/2411:30ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-2
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή31/03/2412:00, ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.2-1
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή31/03/2417:00ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.1-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο06/04/2417:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.3-2
ΒΥΖΑΣ Β - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο06/04/2417:00ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.0-3 α.α.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή07/04/2412:00ΝΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ.0-1
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή07/04/2412:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/04/2412:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ.0-1
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή07/04/2416:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.1-3
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή07/04/2417:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.3-6


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο13/04/2417:00ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ., ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.8-0
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο13/04/2417:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β., ΔΡΑΚΟΣ Χ.1-1
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο13/04/2417:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/04/2412:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.3-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή14/04/2412:00ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή14/04/2417:30ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.2-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΤετάρτη17/04/2417:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ., ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β
ΒΥΖΑΣ Β - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ Β
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ Β - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ