ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (1η φάση) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Τετάρτη | 20/09/23 | 16:30 | 0-3 α.α. |
2. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 30/09/23 | 16:30 | 2-3 |
3. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.) | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 0-1 |
4. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 4-0 |
5. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 16:00 | 0-1 |
6. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.) | ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 0-1 |
7. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:45 | 1-2 |
8. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 4-2 |
9. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 3-1 |
10. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγ.) | Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 0-0 |
11. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 23/12/23 | 15:00 | 2-3 |
12. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 06/01/24 | 15:00 | 3-2 |
13. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.) | Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 16:00 | 0-5 |
14. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΥΖΑΣ Β | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 1-4 |
15. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.) | ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:30 | 5-1 |
16. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:00 | 5-0 |
17. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.) | ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 10/02/24 | 16:00 | 4-3 |
18. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:45 | 3-1 |
19. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 0-1 |
20. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγ.) | ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 2-3 |
21. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 4-5 |
22. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγ.) | ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | 2-1 |
23. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 07/04/24 | 16:00 | 1-3 |
24. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | 2-3 |
25. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγ.) | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:30 | 0-4 |
26. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγ.) | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | 2-0 |
27. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγ.) | ΒΥΖΑΣ Β - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ |