Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο28/09/1916:00HABILAJ A., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.5-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο28/09/1916:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-3
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο28/09/1916:00ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-3
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/09/1911:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Σ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/09/1913:30ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Σ.4-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή29/09/1916:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/09/1916:00HABILAJ A., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο05/10/1915:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-2
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/10/1916:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΝΑΚΟΣ Π., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.5-0
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο05/10/1916:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/10/1912:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-6
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/10/1916:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.1-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή06/10/1916:00HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-0
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΚυριακή06/10/1916:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/10/1916:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.2-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο12/10/1916:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-5
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/10/1911:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.2-5
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή13/10/1912:00HABILAJ A., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.5-0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/10/1913:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή13/10/1916:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-2
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή13/10/1916:00ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/10/1916:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.1-0
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο19/10/1916:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή20/10/1911:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΑΚΟΣ Π., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/10/1912:00ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-4
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/10/1916:00HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.3-5
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΚυριακή20/10/1916:00ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ )0-7
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή20/10/1916:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.2-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ