Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Νο 32, 28/4/2017 17:43
... περισσότερα...
ΕΝΑΡΞΗ ΣΧΟΛΗΣ , 25/4/2017 17:31
... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ -ΠΑΙΔΩΝ , 22/4/2017 01:25
... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. Ν.ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο29/04/1717:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
2.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο29/04/1717:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο29/04/1717:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2016-17
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ SUPER BALLΣάββατο29/04/1711:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3
5.ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο29/04/1711:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
6.ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο29/04/1712:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
7.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο29/04/1713:00ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
8.ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο29/04/1717:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΒΥΖΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο29/04/1711:00ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή30/04/1717:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
2.ΒΥΖΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή30/04/1717:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3.ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/04/1717:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., HABILAJ A.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4.ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΚυριακή30/04/1717:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2016-17
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤετάρτη03/05/1719:15

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.