Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
ΚΥΠΕΛΛΟ 2015-16


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο12/09/1517:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/09/1517:00ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο12/09/1517:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.0-3
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή13/09/1517:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.1-2
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή13/09/1517:00ΝΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.3-2
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή13/09/1517:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή13/09/1517:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.7-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΙΛΙΩΝΚυριακή13/09/1517:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.0-2
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/09/1517:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., HABILAJ A.0-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή13/09/1517:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΤετάρτη16/09/1516:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.0-2
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη16/09/1517:00ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη16/09/1517:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.4-2
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη16/09/1517:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.3-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΤετάρτη23/09/1516:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.6-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤετάρτη23/09/1516:30HABILAJ A., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε., ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ.7-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη23/09/1516:30ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.0-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΤετάρτη23/09/1516:30ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.1-0
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη23/09/1516:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.5-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή27/09/1516:30ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΤΕΣΤΗ Α., ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ.3-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη14/10/1516:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.Διακόπηκε
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΤετάρτη14/10/1516:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.2-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΤετάρτη28/10/1515:00ΝΑΚΟΣ Π., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-1
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη11/11/1515:00ΝΑΚΟΣ Π., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.1-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη25/11/1515:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-2
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη25/11/1515:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.0-0
ΒΥΖΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΤετάρτη25/11/1515:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.2-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη25/11/1515:15ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΠΙΠΗ Β.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΤετάρτη09/12/1514:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.2-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΤετάρτη09/12/1514:30ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.1-4
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤετάρτη09/12/1514:30ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π.2-2
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη09/12/1515:00ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.0-5


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤετάρτη13/01/1615:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.1-0
ΒΥΖΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΤετάρτη13/01/1615:00ΝΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣΤετάρτη27/01/1614:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ.0-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη27/01/1614:30ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ.1-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΤετάρτη10/02/1615:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.1-0