Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 06/11/21 | 10:00 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 8-2 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 06/11/21 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. | 6-2 |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 06/11/21 | 11:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 0-0 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 06/11/21 | 12:30 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 5-0 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 11:00 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 0-7 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 13/11/21 | 10:30 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 1-9 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 13/11/21 | 11:15 | ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ. | 6-0 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 13/11/21 | 13:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. | 3-1 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 14/11/21 | 10:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. | 0-2 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 28/11/21 | 12:15 | ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ. | 3-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 20/11/21 | 11:15 | ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π. | 5-3 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 20/11/21 | 12:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. | 5-0 |
ΒΥΖΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 20/11/21 | 12:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. | 2-0 |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 21/11/21 | 09:30 | ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 6-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 21/11/21 | 10:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. | 2-3 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 27/11/21 | 10:00 | ΣΜΑΗΛΟΣ Θ. | 2-4 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 27/11/21 | 10:00 | HABILAJ A. | 0-5 |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 27/11/21 | 17:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. | 3-1 |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 28/11/21 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 1-1 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 17:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 0-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | 3-0 | |||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 04/12/21 | 10:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 8-3 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 04/12/21 | 11:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 2-3 |
ΒΥΖΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 04/12/21 | 12:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-2 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 05/12/21 | 10:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. | 5-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 11/12/21 | 12:30 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 0-3 |
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 11/12/21 | 12:30 | HABILAJ A. | 1-7 |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 11/12/21 | 17:15 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. | 0-2 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 12/12/21 | 10:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 2-1 |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 12/12/21 | 12:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 1-4 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 12/02/22 | 10:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 4-2 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 12/02/22 | 10:00 | HABILAJ A. | 0-6 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 12/02/22 | 11:30 | ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π. | 5-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 13/02/22 | 11:00 | ΣΜΑΗΛΟΣ Θ. | 1-1 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 28/05/22 | 09:30 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 1-6 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 19/02/22 | 10:00 | 0-3 | |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 19/02/22 | 10:30 | ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π. | 3-0 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 19/02/22 | 11:30 | ||
ΒΥΖΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 20/02/22 | 09:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-4 |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 17:30 | ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. | 3-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | 5-1 | |||||
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | 1-3 | |||||
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ | 1-4 | |||||
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | 5-0 | |||||
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 26/02/22 | 10:00 | 1-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 19/03/22 | 10:00 | HABILAJ A. | 0-5 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 19/03/22 | 11:30 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 2-3 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 19/03/22 | 13:30 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 0-5 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 20/03/22 | 10:00 | ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 6-1 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 20/03/22 | 11:00 | ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 2-4 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 26/03/22 | 11:00 | ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π. | 0-3 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 27/03/22 | 10:00 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 1-4 |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 27/03/22 | 12:30 | 0-0 | |
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 27/03/22 | 13:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-3 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 29/05/22 | 12:00 | ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 5-2 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 02/04/22 | 10:00 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 2-5 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 02/04/22 | 11:00 | HABILAJ A. | 0-5 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 03/04/22 | 10:00 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 2-1 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 12/06/22 | 10:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 1-2 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 09/04/22 | 10:00 | ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π. | 4-0 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 09/04/22 | 10:00 | 2-4 | |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 09/04/22 | 11:00 | ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 4-1 |
ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 09/04/22 | 14:00 | HABILAJ A. | 4-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 10/04/22 | 12:30 | 5-1 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||||||
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | 0-3 | |||||
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 17/04/22 | 10:30 | 3-4 | |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 17/04/22 | 11:30 | 0-0 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 30/04/22 | 10:30 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 3-1 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 30/04/22 | 12:00 | ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 4-0 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 30/04/22 | 14:20 | ΣΜΑΗΛΟΣ Θ. | 1-2 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 01/05/22 | 10:00 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 6-3 |
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 01/05/22 | 10:30 | 0-3 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 07/05/22 | 15:00 | 2-0 | |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 07/05/22 | 16:00 | 5-1 | |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 08/05/22 | 12:30 | 0-3 α.α. | |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 11/06/22 | 12:00 | ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 0-1 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | 0-3 α.α. | |||||
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 14/05/22 | 10:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-5 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 14/05/22 | 13:30 | ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 1-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 14/05/22 | 13:30 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 5-1 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 15/05/22 | 10:30 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 6-0 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 21/05/22 | 10:00 | 0-4 | |
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 21/05/22 | 11:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 2-0 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 21/05/22 | 11:30 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 6-1 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 22/05/22 | 10:00 | ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 0-3 |
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Σάββατο | 04/06/22 | 11:00 | HABILAJ A. |