Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ11 - Α ΟΜΙΛΟΣ

Κ11 - Β ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο04/11/2310:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.1-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο04/11/2310:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-5
ΒΥΖΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο04/11/2310:30HABILAJ A.2-5
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή05/11/2310:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο11/11/2310:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.0-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή12/11/2311:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.9-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή12/11/2313:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή12/11/2316:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.10-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο18/11/2310:00ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.6-0
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο18/11/2312:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-6
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΚυριακή19/11/2313:00ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.2-9
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο13/01/2411:15ΔΡΑΚΟΣ Χ.3-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο25/11/2312:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.2-6
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή26/11/2310:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.0-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΚυριακή26/11/2311:00ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.4-9
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή26/11/2312:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.6-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο02/12/2310:00ΔΡΑΚΟΣ Χ.3-0
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή03/12/2310:00ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.1-10
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ DREAM SPORTΚυριακή03/12/2312:00ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.0-5
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΚυριακή03/12/2313:15ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.8-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο09/12/2310:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο09/12/2317:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.9-6
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο13/01/2410:00ΔΡΑΚΟΣ Χ.5-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή21/04/2410:00ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο16/12/2311:30ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.10-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο16/12/2312:15ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο10/02/2410:00ΔΡΑΚΟΣ Χ.7-3
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ DREAM SPORTΣάββατο20/04/2409:45ΔΡΑΚΟΣ Χ.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο20/01/2410:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-6
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο20/01/2411:00ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/01/2411:45ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.3-0
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΒΥΖΑΣ DREAM SPORTΣάββατο20/01/2412:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β.1-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝDREAM SPORTΣάββατο27/01/2410:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β.2-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο27/01/2410:00ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.1-8
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο27/01/2411:30ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.1-7
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή28/01/2410:30ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.4-10


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο03/02/2410:00ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.2-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο03/02/2410:00ΔΡΑΚΟΣ Χ.10-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο03/02/2412:00ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.4-1
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ DREAM SPORTΚυριακή11/02/2412:00ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο17/02/2410:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.2-1
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο17/02/2411:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.9-6
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο17/02/2412:00ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.3-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή18/02/2410:00ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο30/03/2411:30ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.7-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο30/03/2411:30ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.11-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο30/03/2414:15ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΚυριακή31/03/2412:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.5-9


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή07/04/2410:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.3-4
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ DREAM SPORTΚυριακή07/04/2410:30ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή07/04/2411:30ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.0-4
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή07/04/2416:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο13/04/2410:00ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.1-4
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΣάββατο13/04/2411:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.3-11
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΛΑΡΙΑΚυριακή14/04/2410:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.8-5
ΒΥΖΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή14/04/2412:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.4-6