Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ15

<< Κ13 - Β ΟΜΙΛΟΣ
Κ17 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο04/11/2311:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.3-1
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή05/11/2310:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.6-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή05/11/2312:00ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.5-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή05/11/2312:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο11/11/2310:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή12/11/2310:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή12/11/2311:30ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-6
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή12/11/2314:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο18/11/2310:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β.2-2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο18/11/2311:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.2-7
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο18/11/2313:00ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.0-2
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή19/11/2313:00Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο25/11/2310:00ΔΡΑΚΟΣ Χ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο25/11/2310:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Σάββατο25/11/2310:30ΠΛΑΚΑΣ Σ.8-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή26/11/2311:00ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο02/12/2313:00ΔΡΑΚΟΣ Χ.0-3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή03/12/2311:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.0-5
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/12/2312:00ΚΑΜΑΪ Α.3-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή03/12/2312:00ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Κ.1-6
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο09/12/2317:00ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.0-1
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή10/12/2311:45ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.7-2
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο13/01/2413:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β.2-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο10/02/2410:00Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο16/12/2310:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.Αναβλήθηκε
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο16/12/2317:30ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.3-0 α.α.
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Τρίτη19/12/2319:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΣάββατο13/01/2410:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β.1-6
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΑναβλήθηκε
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο20/01/2410:00ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.3-2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή21/01/2410:00ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ Α.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή21/01/2410:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ν.4-1
Ρεπό: ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο27/01/2411:00ΠΛΑΚΑΣ Σ.1-4
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗΣ Σάββατο27/01/2415:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Β.1-3
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή28/01/2412:15ΔΡΑΚΟΣ Χ.8-2
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή28/01/2417:30ΠΑΥΛΟΣ Χ.2-0
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο03/02/2410:00ΠΛΑΚΑΣ Σ.1-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο03/02/2411:30ΠΛΑΚΑΣ Σ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΥΝΑΜΗΣ Κυριακή04/02/2414:00ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.3-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο10/02/2413:00ΔΡΑΚΟΣ Χ.0-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο17/02/2410:00ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-3
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο17/02/2410:00ΚΑΤΣΙΦΑΣ Β.2-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ (ΡΑΓΚΜΠΥ)Κυριακή18/02/2411:00ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Τ.6-0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΤρίτη20/02/2416:15ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.0-5
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Ρεπό: ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Ρεπό: ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ