Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δυτικής Αττικής
Παρασκευή, 19/04/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
38 από 58
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
(1η φάση)
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ
Κυριακή
17/09/23
16:30
0-2
2.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
(2η φάση)
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
Κυριακή
24/09/23
16:30
3-0
3.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(1η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ Β
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Σάββατο
30/09/23
16:30
0-3
4.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(2η αγ.)
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Σάββατο
21/10/23
16:00
1-0
5.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Σάββατο
28/10/23
16:00
1-2
6.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγ.)
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
Κυριακή
05/11/23
15:00
2-1
7.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(5η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Σάββατο
11/11/23
15:00
2-3
8.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(6η αγ.)
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ
Κυριακή
19/11/23
11:45
1-2
9.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(7η αγ.)
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΥΝΑΜΗΣ
Κυριακή
26/11/23
12:00
0-1
10.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Σάββατο
02/12/23
15:00
2-4
11.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(9η αγ.)
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Κυριακή
10/12/23
16:30
0-2
12.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Κυριακή
17/12/23
11:00
1-2
13.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Σάββατο
13/01/24
15:00
2-3
14.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Κυριακή
21/01/24
11:00
0-2
15.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγ.)
ΒΥΖΑΣ Β - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)
Σάββατο
27/01/24
15:00
4-0
16.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Σάββατο
03/02/24
15:00
2-4
17.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγ.)
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ
Σάββατο
10/02/24
15:00
2-0
18.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(17η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Κυριακή
18/02/24
15:00
1-2
19.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(18η αγ.)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Σάββατο
02/03/24
15:30
3-1
20.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Κυριακή
10/03/24
15:30
2-3
21.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγ.)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Κυριακή
17/03/24
15:30
2-1
22.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(20η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Κυριακή
24/03/24
16:00
2-6
23.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(21η αγ.)
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Κυριακή
31/03/24
11:30
5-2
24.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(22η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Κυριακή
07/04/24
17:00
3-6
25.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(23η αγ.)
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Σάββατο
13/04/24
17:00
8-0
26.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(24η αγ.)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Κυριακή
21/04/24
17:00
27.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(25η αγ.)
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Β - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
28.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(26η αγ.)
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ