Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 10/11/18 | 11:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 3-2 |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 10/11/18 | 14:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 1-0 |
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 10/11/18 | 15:30 | ΤΖΑΝΗΣ Ι. | 0-3 |
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΒΙΛΙΩΝ | Κυριακή | 11/11/18 | 14:30 | ΤΖΑΝΗΣ Ι. | 2-6 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | 0-0 | |||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 17/11/18 | 12:00 | ΗΛΙΑΣ Χ. | 5-1 |
ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 17/11/18 | 14:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 3-1 |
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | DREAM SPORT | Σάββατο | 17/11/18 | 14:30 | HABILAJ A. | 2-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 25/11/18 | 10:00 | , ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-4 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 25/11/18 | 10:00 | ΤΖΑΝΗΣ Ι. | 4-0 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΒΥΖΑΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 25/11/18 | 11:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 2-5 |
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 25/11/18 | 13:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 4-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | DREAM SPORT | Σάββατο | 01/12/18 | 11:30 | HABILAJ A. | 4-1 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 10:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 5-1 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 22/12/18 | 11:00 | ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. | 2-5 |
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΒΙΛΙΩΝ | Σάββατο | 22/12/18 | 13:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 2-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 08/12/18 | 14:00 | ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 5-1 |
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 09/12/18 | 12:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 3-0 α.α. |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 09/12/18 | 13:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 1-3 |
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 17:30 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 5-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 15/12/18 | 11:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 0-2 |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 15/12/18 | 13:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 3-4 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 10:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 1-1 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 16/12/18 | 13:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 0-3 α.α. |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 12/01/19 | 10:00 | HABILAJ A. | 4-0 |
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | ΒΙΛΙΩΝ | Σάββατο | 12/01/19 | 13:30 | ΤΖΑΝΗΣ Ι. | Αναβλήθηκε |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 12/01/19 | 14:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 5-1 |
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | DREAM SPORT | Κυριακή | 13/01/19 | 10:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 1-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 10:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 0-4 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 19/01/19 | 11:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 0-0 |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 19/01/19 | 14:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 5-0 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 4-2 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΒΙΛΙΩΝ | Σάββατο | 26/01/19 | 12:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 4-1 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | SOCCER LAND | Κυριακή | 27/01/19 | 10:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 1-5 |
ΒΥΖΑΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 27/01/19 | 12:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 6-2 |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 27/01/19 | 13:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 1-2 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | DREAM SPORT | Σάββατο | 09/02/19 | 12:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 3-1 |
ΒΥΖΑΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 10/02/19 | 10:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 4-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 10/02/19 | 11:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 3-0 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 10/02/19 | 11:15 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 1-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 16/02/19 | 11:30 | ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 3-3 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 16/02/19 | 13:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 5-4 |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 17/02/19 | 10:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 1-4 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | DREAM SPORT | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 5-0 |
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΙΛΙΩΝ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 3-3 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 17:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 2-5 |
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 03/03/19 | 11:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 7-0 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | SOCCER LAND | Σάββατο | 16/03/19 | 11:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 1-5 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 16/03/19 | 12:00 | Αναβλήθηκε | |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 16/03/19 | 13:15 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 4-7 |
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 12:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 1-5 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΒΥΖΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 23/03/19 | 10:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 0-3 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 23/03/19 | 14:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 2-1 |
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΙΛΙΩΝ | Κυριακή | 24/03/19 | 14:30 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | |
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Τετάρτη | 27/03/19 | 19:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 3-0 α.α. |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | DREAM SPORT | Σάββατο | 30/03/19 | 10:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 5-1 |
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 30/03/19 | 14:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 2-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | SOCCER LAND | Κυριακή | 31/03/19 | 11:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 31/03/19 | 11:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 1-1 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 06/04/19 | 10:00 | Αναβλήθηκε | |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 06/04/19 | 12:00 | Αναβλήθηκε | |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 11:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 1-2 |
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΒΥΖΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 07/04/19 | 13:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | DREAM SPORT | Σάββατο | 13/04/19 | 11:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 6-1 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 14/04/19 | 10:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 2-4 |
ΒΥΖΑΣ - ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 14/04/19 | 11:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 7-0 |
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΒΙΛΙΩΝ | Κυριακή | 14/04/19 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 4-5 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ - ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | |||||
ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΒΥΖΑΣ | DREAM SPORT | Σάββατο | 20/04/19 | 11:00 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 1-4 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | SOCCER LAND | Σάββατο | 20/04/19 | 11:30 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΣΑΚΙΡΗ Α. | 5-0 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 20/04/19 | 16:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 6-0 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|