Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο23/09/1717:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο23/09/1717:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή24/09/1717:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.0-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή24/09/1717:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.2-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή24/09/1717:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.2-1
ΒΥΖΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή24/09/1717:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )2-2
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/09/1717:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.1-3
Ρεπό: ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο30/09/1717:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο30/09/1717:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο30/09/1717:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο30/09/1717:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ )0-2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο30/09/1717:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.1-0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/10/1717:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.0-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή01/10/1717:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.3-1
Ρεπό: Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο07/10/1716:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.3-1
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/10/1716:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.1-3
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή08/10/1716:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.2-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή08/10/1716:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.2-0
ΒΥΖΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή08/10/1716:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή08/10/1716:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-3
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή08/10/1716:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.2-5
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο14/10/1716:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.1-6
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο14/10/1716:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )5-3
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο14/10/1716:00HABILAJ A., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )0-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο14/10/1716:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/10/1712:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.0-4
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή15/10/1716:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)2-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή15/10/1716:00ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.4-0
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο21/10/1716:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο21/10/1716:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )1-1
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/10/1716:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο21/10/1716:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)3-0
ΒΥΖΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή22/10/1716:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.2-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.0-3
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή22/10/1716:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
Ρεπό: ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο28/10/1716:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΣάββατο28/10/1716:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-0
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο28/10/1716:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.3-2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο28/10/1716:00HABILAJ A., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή29/10/1715:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.2-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )3-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή29/10/1715:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.3-0
Ρεπό: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο04/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.1-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/11/1715:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.0-5
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΣάββατο04/11/1715:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.3-3
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο04/11/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.1-3
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο04/11/1715:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.7-2
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή05/11/1715:00ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ.1-3
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή05/11/1715:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.3-2
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Σάββατο11/11/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο11/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )1-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο11/11/1715:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.4-0
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο11/11/1715:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.1-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή12/11/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.4-1
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή12/11/1715:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.1-3
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο25/11/1715:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.2-0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο25/11/1715:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )2-2
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο25/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.2-3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/11/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.0-5
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή26/11/1715:00HABILAJ A., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)1-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΒΥΖΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή26/11/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.2-3
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή26/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/12/1715:00HABILAJ A., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο02/12/1715:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.1-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή03/12/1715:00ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚυριακή03/12/1715:00ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ.0-1
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή03/12/1715:00ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.3-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή03/12/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΚυριακή03/12/1715:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.2-7
Ρεπό: ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο09/12/1715:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., HABILAJ A.3-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο09/12/1715:00ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.0-5
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/12/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.0-2
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο09/12/1715:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο09/12/1715:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)0-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή10/12/1715:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ.2-3
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή10/12/1715:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣΣάββατο16/12/1715:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΣάββατο16/12/1715:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΣάββατο16/12/1715:00
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο16/12/1715:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣΚυριακή17/12/1715:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή17/12/1715:00
ΒΥΖΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)Κυριακή17/12/1715:00
Ρεπό: ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΒΥΖΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΒΥΖΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΒΥΖΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Ρεπό: Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΥΖΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
Ρεπό: ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΒΥΖΑΣ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
Ρεπό: ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΒΥΖΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Ρεπό: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΥΖΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
Ρεπό: ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΒΥΖΑΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Ρεπό: ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Ρεπό: ΒΥΖΑΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΖΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΒΥΖΑΣ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ - ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΒΥΖΑΣ
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ