Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 02/11/19 | 10:00 | ΤΣΑΚΙΡΗ Α. | 5-4 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 03/11/19 | 10:00 | ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α. | 1-4 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | SOCCER LAND | Κυριακή | 03/11/19 | 10:00 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | 4-0 |
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 03/11/19 | 11:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | SOCCER LAND | Κυριακή | 03/11/19 | 11:30 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | 2-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 10:00 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | 5-4 |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 11:30 | ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. | 3-1 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΒΥΖΑΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 09/11/19 | 13:30 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 4-0 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | SUPER BALL | Κυριακή | 10/11/19 | 10:00 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 2-3 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | SOCCER LAND | Κυριακή | 10/11/19 | 11:30 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | 1-5 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | SOCCER LAND | Σάββατο | 23/11/19 | 11:30 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 0-4 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 10:00 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α. | 3-6 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 10:30 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 3-1 |
ΒΥΖΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 24/11/19 | 10:30 | HABILAJ A. | 1-5 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΔΥΝΑΜΗΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 13:30 | ΛΑΜΠΡΟΥ Β. | 6-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 10:30 | ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α. | 3-4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 30/11/19 | 10:30 | ΤΣΑΚΙΡΗ Α. | 4-2 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | SUPER BALL | Σάββατο | 30/11/19 | 13:30 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α. | 5-1 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΒΥΖΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 2-1 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 14:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 4-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 10:00 | ΤΣΑΚΙΡΗ Α. | 0-4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 07/12/19 | 11:00 | ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α. | 5-9 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 13:30 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 4-1 | |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 10:00 | ΠΛΑΚΑΣ Σ. | 4-0 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | SOCCER LAND | Κυριακή | 08/12/19 | 11:30 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α. | 5-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 14/12/19 | 10:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 2-2 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | SUPER BALL | Σάββατο | 14/12/19 | 10:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 5-4 |
ΒΥΖΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 14/12/19 | 12:00 | ΚΑΡΔΑΤΟΣ Ε. | 0-3 α.α. |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 15/12/19 | 11:30 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | 0-1 |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 12:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 5-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 11/01/20 | 10:30 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | 3-0 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΒΥΖΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 10:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 5-1 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 12/01/20 | 10:00 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 2-7 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 12/01/20 | 11:30 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 6-3 |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 12:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 2-2 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 10:30 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 2-2 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 12:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 1-1 |
ΒΥΖΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 18/01/20 | 12:00 | HABILAJ A. | 0-4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 19/01/20 | 10:00 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 5-0 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | SUPER BALL | Κυριακή | 19/01/20 | 12:00 | ΠΛΑΚΑΣ Σ. | 6-3 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 12:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. | 1-2 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 10:30 | ΤΣΑΚΙΡΗ Α. | 1-2 |
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 10:30 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 3-1 |
ΒΥΖΑΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΤΟΣΙΟΣ Ι. | 1-5 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | SUPER BALL | Κυριακή | 26/01/20 | 12:30 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | 4-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 01/02/20 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 3-0 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΒΥΖΑΣ | SUPER BALL | Σάββατο | 01/02/20 | 11:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 4-0 |
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | Σάββατο | 01/02/20 | 13:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. | 0-1 | |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 11:00 | ΤΣΑΚΙΡΗ Α. | 0-3 |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 12:30 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 4-0 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 10:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-1 |
ΒΥΖΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 08/02/20 | 11:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-4 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 12:00 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | 2-3 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 09/02/20 | 10:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 5-1 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 11:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 1-3 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | SUPER BALL | Κυριακή | 16/02/20 | 10:30 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 2-3 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Κυριακή | 16/02/20 | 10:30 | ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 3-1 |
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:30 | ΗΛΙΑΣ Χ. | 1-5 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ | SOCCER LAND | Κυριακή | 16/02/20 | 12:30 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 2-0 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 13:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 10:30 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 0-4 | |
ΒΥΖΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 22/02/20 | 12:00 | HABILAJ A. | 0-2 |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 12:30 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 1-3 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | SOCCER LAND | Κυριακή | 23/02/20 | 10:00 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 0-4 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | SOCCER LAND | Κυριακή | 23/02/20 | 11:30 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. | 5-5 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 | HABILAJ A. | 3-3 |
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 07/03/20 | 14:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 6-2 |
ΒΥΖΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:00 | ΛΑΜΠΡΟΥ Β. | 0-4 |
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) | ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:00 | ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. | 3-2 |
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | SUPER BALL | Κυριακή | 08/03/20 | 12:30 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. | 2-5 |